Private
DETAILS

  • 1,5 saat
  • Kapadokya
  • 3-4 Kişi
  • Özel Servis
  • Sigorta
  • Kutlama
  • Sertifika
/ Per Person

UÇUŞ

Kapadokya Kaya Balloons olarak sizlere en güzel uçuşu sunabilmek için sizleri günün ilk saatlerinde hotelinizden servis araçlarımızla alıyoruz ve uçuş öncesi çay kahve servisi için bekleme alanına getiriyoruz.. Bu esnada pilotlarımız o gün için en iyi kalkış yerini belirlemiş oluyorlar ve sizler balonlara profesyonel ekibimiz tarafından alınıyorsunuz.

Piotlarımız uçuş brifingi verdikten sonra artık gün doğumuyla uçmaya hazırsınız. Kapadokyanın eşsiz manzarısını kaya oluşumlarını vadilerini gökyüzünden süzülerek gezmenin keyfine varmanın haklı mutluluğuna sahipsiniz.

Uçuşunuzun bitiminde şampanya ile kutlama yapıyoruz.Adınıza düzenlenmiş pilotunuz tarafından imzalanmış uçuş sertifikasını aldıktan sonra özel araçlarla hotelinize bırakılıyorsunuz.

Kapadokya Kaya Balloons mutlu ve güvenli bir balon turu organize etmenin mutluluğunu sizlere yaşatmaktan onur duyar..

ZAMAN

1.5 saatlik Private kaya uçuşunudan özel olarak seçilmiş kalkış alanlarından.

NEREDE UÇUYORUZ

Kapadokyanın vadileri ve peribacaları konumlandığı görselliğin en zengin olduğu destinasyondan uçuşlar yapılmaktadır. Kapadokyanın en güzel vadilerine ve manzarasını gökyüzünden izlemenin keyfine varabilirsiniz ve bu uzun uçuşunuzda bol bol resim çekebilir ve daha çok yer görme fırsatnı yakalayabilirsiniz.

KİŞİ SAYISI

Private kaya uçuşunda adından anlaşılacağı gibi sadece sizin için uçucak olan balonda sizlerden başka kimse olmamanın ayrıcalığını yaşayacaksınız max.2-3 kişi uçabilmektedir.

TRANSFER

Siz yolcularımızı sabahın ilk saatlerinde hotelinizden VIP araçla alınrsınız iniş sonrasında yine siz inmeden sizler hotelinize bırakmak için hazır bekleyen araçlarla hotele bırakıyouz.

SİGORTA

Tüm yolcularımız euroko sigorta tarafından sigortalı olup aynı zamanda transferlerde kullanılan VIP her yolcu için sigorta kapsamına dahildir..

KUTLAMA

1873 yılında yapılan ilk balon turundan sonra güvenli iniş anısına yapılan şampanyalı kutlama geleneğini sizler için devam ettiriyoruz 3-2-1

SERTİFİKA

Kapadokya Kaya Balloons ile geçirdiğiniz müthiş uçuş deneyimini adınıza düzenlenmiş uçuş sertifikası ile hatıralarınıza ekliyoruz…

KİMLERİ KABUL EDEMİYORUZ

Malesef uçuş güvenliğiniz için 5 yaşın altındaki çacuklar, hamile kadınlar ve 1 saat boyunca ayakta durma fiziksel gücüne sahip olmayan yolcuları kabul edemiyoruz.